Nie jest prawdą, że nie można się zdrowo opalić, bo teraz jest tyle metod, że opalanie może być naprawdę zdrowe. To znaczy, że może absolutnie nie wpływać na stan naszego zdrowia i nie pogarszać stanu skóry. Takim rodzajem zdrowego opalania jest opalanie natryskowe, czyli opalanie przy użyciu specjalnego urządzenia rozpryskującego środek opalający na naszej skórze.

Opalanie natryskowe Radom

Jeżeli nie chcesz lub nie możesz się naturalnie opalić, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z pięknej opalonej skóry. To opalanie natryskowe opinie jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Wiele kobiet przyznaje, że po odkryciu tego sposobu opalania w końcu czuje się dobrze i wygląda dobrze. Nie każdy wygląda atrakcyjnie z bladą skórą, często blada skóra sprawia, że po prostu wyglądamy na grubsze, niż w rzeczywistości. Natomiast opalanie natryskowe cena jest tak niska i efekty tak dobre, że aż szkoda byłoby nie spróbować choćby raz tej metody opalania.

Możemy w ten sposób opalić całe ciało i wyglądać, jak byśmy dopiero wróciły z tropikalnych wakacji. Nie ma też obawy o to, że pojawią się plamy, dlatego że przed zabiegiem trzeba dokładnie wykonać peeling oraz później oczyścić ciało, co zapobiega pojawianiu się plam. Preparat jest rozpylany, a nie wcierany, więc we wszystkich miejscach jest go dokładnie tyle samo. Dodatkowo też preparaty wykorzystywane podczas opalania natryskowego nie mają właściwości uczulających. Są zdrowe i obojętne dla naszej skóry, więc takiego opalania nie trzeba się obawiać. Możemy je wykonywać raz za razem bez obawy o to, że nasza skóra zareaguje na to w jakiś niekorzystny sposób.

Fake Bake Radom

Opalanie przestało być modne kilka lat temu, natomiast część osób nadal je lubi i chcę mieć ładną opaloną skórę. Pewne jest, że delikatna opalenizna dodaje uroku, dlatego, że skóra wygląda wtedy na zdrowszą i dodatkowo wyglądamy na szczuplejsze. Każdy wie, że słońce działa bardzo niekorzystnie na naszą skórę i jest w stanie doprowadzić nawet do rozwoju nowotworu. Dlatego też tradycyjne opalanie bądź opalanie w solarium nie jest zalecane. Alternatywą jest tutaj opalanie natryskowe. Jest to specjalny sposób opalania, podczas którego na skórę aplikuje się specjalną mgiełkę z atomizera, który wygląda niczym spryskiwacz do kwiatów.

Mgiełka z atomizera ląduje na skórze i naturalnie ją przyciemnia dzięki działaniu specjalnych enzymów. Enzymy te oddziałują na powierzchniowe warstwy naskórka i sprawiają, że skóra nabiera ładnego brązowego kolorytu. To z kolei powoduje, że wyglądamy bardzo ładnie. Opalanie natryskowe cena jest różna, w zależności od salonu. W jednym salonie za całe ciało przyjdzie nam zapłacić około 500 zł, natomiast w innym tylko 200. Oczywiście nie musimy opalać całego ciała, bo możemy opalić tylko i wyłącznie twarz oraz szyję.

Opalanie natryskowe opinie ma bardzo dobre. W większości przypadków kobiety opalają się w kabinach, ale można też zamówić opalanie u siebie w domu. Niestety po takiej usłudze czasami zostaje po nim konieczność sprzątania. Mimo wszystko ta nowoczesna metoda opalania sprawdza się bardzo dobrze. Warto w taki opalanie zainwestować przed ważniejszymi okazjami.

Zobacz: stylistka rzęs radom